تاریخچه کاشی نایین


درباره ما

شرکت صنایع کاشی نایین (سهامی خاص) در تاریخ 1379/12/25 در نایین با هدف تولید طیف گسترده ای از سرامیک مناسب برای دیوار و کف تأسیس شد. این شرکت در تاریخ 1380/11/10 با شماره ثبت 220 در اداره  ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است. کاشی نایین تولید خود را در تاریخ 1385/06/04 بر اساس مجوز رسمی صادر شده توسط اداره کل صنایع و معادن استان اصفهان آغاز کرد. ظرفیت کل شرکت در ابتدا 6 میلیون متر مربع در سال بود که کاشی های متنوعی در اندازه ها و طرح های مختلف مطابق با آخرین طرح های روز دنیا روانه بازار می کرد. این موارد باعث شده است کاشی نایین بتواند در مدت زمان بسیار کوتاهی خود را به عنوان یکی از شرکت های مبتکر و پیشرو  تولید کننده سرامیک در کشور مطرح کند.

در سال 1395 ، این شرکت خط تولید سوپر پولیش خود را راه اندازی کرد ، تهیه و پیاده سازی آن توسط یکی از شرکت های برجسته ایتالیایی بوده است. این فناوری جدید ، کاشی نایین را قادر ساخته است تا سبد محصولات خود را گسترش دهد ، کیفیت سرامیک ها را بیشتر کند و کاشی های پرسلان سوپر پولیش مطابق با سلیقه و تقاضای مشتریان خود ایجاد کند.

 

ماشین آلات

تاسیس شرکت کاشی نایین در سال 1379 در زمینی با مساحت 422،000 متر مربع واقع در نائین ، در جاده اصفهان - نایین آغاز شد.این شرکت دارای حدود 90،000 متر سوله و همچنین 5،000 متر ساختمان اداری میباشد. امکانات تولیدی کارخانه شامل  دو عد بالمیل، پنج دستگاه پرس ، سه دستگاه کوره و سایر تجهیزات و ماشین آلات از یک شرکت برجسته ایتالیایی است. این شرکت با ظرفیت تولید شش میلیون متر مربع در سال ، انواع کاشی ها با طرح های جدید و رنگارنگ را مطابق با سلیقه و خواسته مشتریان تولید میکند.

 

فرآیند توسعه

با توجه به اهداف اساسی و چشم انداز مدیریت از زمان تأسیس شرکت ، کاشی نایین به طور مداوم در جهت افزایش تولید خود و ارائه مجموعه متنوعی از محصولات باکیفیت با طرح های جذاب و درجه یک اقدام کرده است. این شرکت پیوسته اقدامات لازم جهت خرید ماشین آلات جدید از جمله پرس ، کوره ، چاپ دیجیتال و ماشین آلات نهایی مورد نیاز را انجام داده است.